Üniversite

WhatsApp Bilgi
EK %10 İNDİRİM
Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Öğrenme Garantili Üniversite İngilizcesi Kursu

Türkiye’de İngilizce eğitiminde sıkça karşılaşılan tekrarlayıcı sorunlara çözüm sunmak için Just English olarak devreye giriyoruz. İlköğretimden üniversite seviyesine kadar aynı konuların sürekli tekrarlanması, öğrenimin yenilik ve etkinliğini sınırlamaktadır. Just English Gaziosmanpaşa şubesi ile bu döngüyü kırarak, İngilizce öğreniminde yeni bir dönem başlatmayı hedefliyoruz.

Gaziosmanpaşa’daki Just English şubesinde Üniversite İngilizce Kursu’na katılarak, dil öğrenimindeki monotonluktan kurtulabilir ve İngilizceyi daha etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yabancı dil öğreniminde gerçekten fark yaratmak istiyorsanız, Just English’in yenilikçi eğitim metotlarını deneyimleyin. İngilizce öğrenme serüveninizde size destek olmak için buradayız. Gaziosmanpaşa şubemize gelin veya bize ulaşın, dil öğrenme yolculuğunuzda yanınızda olalım!

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 9S 1330
 1. En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 2. Konuşma Garantili Program
 3. En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 4. Konuşma Sınıfları
 5. Ücretsiz Ek Dersler
 6. Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 7. Ücretsiz İş İngilizcesi,
 8. ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
UNIVERSITE OGRENCILERINE OZEL 4S
 1. Just English Gaziosmanpaşa şubesi ile zamanınızı en verimli şekilde değerlendirin ve İngilizce eğitimiyle kendinizi geliştirme fırsatını yakalayın. Yenilikçi ve güncel eğitim materyallerimiz sayesinde İngilizceyi teorik olarak değil, pratiğe dökerek öğrenin.
 2. Alanında deneyimli, yetkin yerli ve yabancı eğitmenlerimizle İngilizce öğrenmek artık daha kolay ve erişilebilir.
 3. Kişiye özel konuşma ve destek derslerimizle dil bariyerlerini aşın ve akıcı İngilizce konuşmanın keyfini çıkarın.
 4. Just English Gaziosmanpaşa, size sadece bir dil kursu değil, unutulmaz bir dil serüveni sunuyor. Bu serüvene katılın ve İngilizceyi etkileşimli bir biçimde öğrenin.
Just English Dil Okulları Gaziosmanpaşa Şubesi ile Geleceğinizi Yeniden Tanımlayın!

Geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız, Just English’in dinamik atmosferine adım atın. Burada sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacak, canlı bir sosyal ortamda yeni dostluklar edinecek ve kültürel açıdan zenginleşeceksiniz. Küresel bir profesyonel topluluğun parçası olmaya hazır mısınız?

Just English, pek çok başarılı mezun yetiştirmiş bir kurum olarak şimdi de sizin başarılarınıza katkıda bulunmaya hazır. Geleceğinizi parlak bir şekilde şekillendirmek için Gaziosmanpaşa şubemize ulaşın ve Just English ailesine katılın.

HAPPY HOUR 9S 1330

Just English ile Happy Hours! İngilizce Eğitimde Fırsatları Kaçırma!

Merhaba Sevgili Üniversite Öğrencisi!